Landstede Groep

School Ondersteunings Team

Deelnemers Zorg- en adviesteam Agnieten College Wezep

Agnieten College Wezep

Bureau Jeugdzorg Gelderland, locatie Harderwijk
Frans van Pijkeren
Telefoon: 0341-427144
E-mail: f.van.pijkeren@bjzgelderland.nl

GGD Noord- en Oost-Gelderland
Peter Dietzenbacher, jeugdarts
Telefoon: 088-4433000
E-mail:P.Dietzenbacher@ggdnog.nl

Leerplichtambtenaar, Regionaal bureau leerlingzaken Harderwijk
Eric van den Bergh
Telefoon: 0341-474454
E-mail: evdbergh@regionoordveluwe.nl

Maatschappelijke Dienstverlening Veluwe
Wendy Klomp, Schoolmaatschappelijk werk
Callunastraat 15, 80911 VV WEZEP
Telefoon: 06-46310849
E-mail: W.Klomp@mdveluwe.nl

Straathoekwerk Oldebroek
Lambert Jongetjes
Telefoon: 06-22671679
E-mail: l.jongetjes@nummer-13.nl 

Politie
Brenda Bekamp en Thomas Kasperink
Telefoon: 0900-8844
E-mail: brenda.bekamp@no-gelderland.politie.nl 
Thomas.kasperink@no-gelderland.politie.nl   

 

Stel je vraag

Contact

Ons telefoonnummer: 088 8507570
Ons e-mailadres: wezep@agnietencollege.nl

Ons bezoekadres:
Agnieten College Wezep
Noordsingel 70
8091 WD Wezep

Postadres:
Postbus 41
8090 AA Wezep